Realizacja projektu – stan z 12.05.2022 – ZST

Miło nam poinformować o ukończeniu I etapu prac. Wczoraj zostały wysłane do Wydziału Funduszy Europejskich dokumenty pozwalające rozpocząć procedurę wyłonienia wykonawców na dostawę sprzętu. Dostawy są podzielone ze względu na ich typ i przeznaczenie:

1. Dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania, urządzeń drukujących i robotycznych oraz kas fiskalnych – jest to największy przetarg, tzw. Unijny, który będzie trwał najdłużej – składa się z trzech części:
a) sprzęt komputerowy, drukujący i oprogramowanie
b) sprzęt robotyczny
c) kasy fiskalne
W tym przetargu jest możliwość wyłonienia wykonawcy na każdą cześć tego przetargu z osobna – więc łatwiejszy do rozstrzygnięcia.

2. Dostawa sprzętu elektronicznego – wykonawca będzie wyłoniony na podstawie zapytania ofertowego, więc jest szansa na dostawę jeszcze przed końcem roku szkolnego

3. Dostawa sprzętu światłowodowego – wykonawca będzie wyłoniony na podstawie zapytania ofertowego, więc jest szansa na dostawę jeszcze przed końcem roku szkolnego

4. Dostawa i montaż klimatyzatorów – wykonawca będzie wyłoniony na podstawie zapytania ofertowego, więc jest szansa na dostawę i montaż jeszcze przed końcem roku szkolnego

Obecnie pracujemy nad wycenami i przygotowaniem dokumentacji do zapytania ofertowego na dostawę odzieży ochronnej dla stażystów technikum analitycznego i na dostawę sprzętu na doposażenie stanowiska dla stażystów technikum informatycznego i programistycznego.
Analitycy otrzymają fartuch ochronny, a informatycy i programiści części do programowania mikrokontrolerów i montażu robotów sterowanych mikrokontrolerami.

Rekrutację na staż „lato’2022” kończymy jutro, ale dla osób spoza Grudziądza przedłużamy do poniedziałku (dla tych, którzy widzą się z rodzicami tylko w weekendy, bo nocują w bursie).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *