Realizacja projektu – stan z 12.05.2022 – ZSG-H

Miło mi poinformować o ukończeniu I etapu prac. Wczoraj zostały wysłane do Wydziału Funduszy Europejskich dokumenty pozwalające rozpocząć procedurę wyłonienia wykonawców na dostawę sprzętu. Dostawy są podzielone ze względu na ich typ i przeznaczenie:

1. Dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania, urządzeń drukujących i robotycznych oraz kas fiskalnych – jest to największy przetarg, tzw. Unijny, który będzie trwał najdłużej – składa się z trzech części:
a) sprzęt komputerowy, drukujący i oprogramowanie
b) sprzęt robotyczny
c) kasy fiskalne
W tym przetargu jest możliwość wyłonienia wykonawcy na każdą cześć tego przetargu z osobna – więc łatwiejszy do rozstrzygnięcia.

2. Dostawa sprzętu AGD – w tym przypadku rozesłane będzie „zapytanie ofertowe” wraz z umieszczeniem w bazie konkurencyjności – takie postępowanie jest stosunkowo szybkie, bo przy pomyślnych wiatrach – jeszcze przed wakacjami może być dostawa tego sprzętu.

Obecnie pracujemy nad wycenami i przygotowaniem dokumentacji do zapytania ofertowego na dostawę odzieży ochronnej dla stażystów. Stażysta otrzyma bluzę kucharską, zapaskę kucharską i czapkę kucharską.

Rekrutacja na staż „lato’2022” już nie potrwa długo, dlatego należy się pospieszyć. Więcej informacji przekaże koordynator szkolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *